BU YAZ GİTMENİZ GEREKEN 4 FESTİVAL

Eğlenceye doyamayacağız!

Müzik, dans, eğlence… Stresli tempoya ara verip kafamızı biraz olsun dağıtmak hepimizin hakkı. İşte tam da böyle anlar için festivaller biçilmiş kaftan! Pek çok festivale tanık olacağımız yaz döneminde ise kaçırmamanız gerekenleri sıralıyoruz.

Babylon Soundgarden

Son iki yıldır Kilyos’ta düzenlenen Babylon Soundgarden yine özel isimlere ev sahipliği yapıyor. Milky Chance, Oscar & The Wolf, Jamie Woon, Büyük Ev Abludaka, Jacques Greene gibi isimlerin performans sergileyeceği bu özel festival yine adından çok bahsettirecek.

Chill-Out Festival

Chill-Out da dönemin iddialı festivallerinden biri. Bedouin, Chairlift, Clarian, Chico Trujillo, Ah’ Kosmos gibi önemli grupların sahne alacağı festival tam iki gün sürecek ve gelenleri gerçek dünyadan soyutlamaya yetecek!

One Love Festival

One Love Festival bu yıl 17 Temmuz tarihinde Parkorman’da gerçekleşecek. Two Door Cinema Club, Django Django, Balthazar gibi daha bir sürü grubun performans sergileyeceği festivale alıştırma turları için, şimdiden Spotify hesabınıza yeni bir çalma listesi eklemenizi öneriyoruz!

Cappadox

Şu ana kadar şahit olduğunuz tüm festivalleri unutun. Daha farklı, daha sakin bir festival hayal ediyorsanız Cappadox tam size göre. Yoga, doğa yürüyüşü, bisiklet turu bir sürü etkinliğin yer aldığı bu festival sizi zihinsel huzura doğru ufak bir yolculuğa çıkaracak. 19-22 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek festivali kaçırmayın.

Yaşam Stili
LifeStyle
Festival
Yaz Festivalleri
Cappadox
Babylon Soundgarden
Chill Out

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >