Saç Nasıl Hızlı Uzar?

Sabırla ve doğru adımlarla.

Rapunzel kadar abartılı olmasa da en azından köprücük kemiği ve göğüs arasında salınan saçlar çoğu kadının istediği güzellik görünümlerinden. Uzun saçın kadınları daha dişi hissettirdiği bir gerçek. Fakat uzun saça sahip olmak, eğer uzadığının farkında değilseniz, sanıldığı kadar kolay değil!

“Uzadığının farkında değilseniz” dedik çünkü saçınızı uzatmaya karar verdiğiniz an, size asla uzamıyormuş gibi gelmeye başlayacak. Ne yazık ki bu, psikolojinizin size bir oyunu... Yapmanız gereken, düzenli ve aşırıya kaçmayan bir bakım rutini oturtmak; saçlara acı çektirmemek ve bu süre boyunca saçınızın uzadığını unutmak.

Saçınızı uzatmak istiyorsanız, öncelikle kırıklardan kurtulmalısınız. Evet, sağlıksız saçlar da uzar. Fakat adı üzerinde sağlıksız uzarlar! Yani ne kadar uzarlar uzasın, bir süre sonra inceldiği yerden kopacak; belki eski boyundan daha kısa kalacak. Saç diplerinizin hava alması ve temiz kalması en önemli unsurlardan. Her gün yıkamak yerine iki günde bir yıkayacağınız ve onarıcı bakım yapacağınız saçlarınız size minnettar kalabilir. TONI&GUY Yıpranmış Saçlar için Şampuan deneyebilirsiniz.

Saç
Saç Bakımı
Saç Uzatma
saç nasıl uzar
sağlıklı saç
Uzun Saç
saç onarımı
saç bakım rutini
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >