Saç Köpüğü Nasıl Kullanılır?

Saç köpüğünü doğru kullanmak önemli!

Dolgun saçların vazgeçilmezi tabii ki saç köpüğü. Hacim verme ve dalgaları belirginleştirmesi özelliği sebebiyle tüm saç tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün. Tabii etkili bir sonuç için doğru kullanmak şart! Nasıl uygulanması gerektiğine adım adım bakalım.

İlk olarak köpüğü nemli saçlarınıza uygulamanız gerektiğinin altını çizelim. Eğer duştan hemen sonra saçınıza şekil vermeyecekseniz, köpükleme işleminden önce az bir suyla saçınızı ıslatabilirsiniz.

Şişeyi iyice çalkaladıktan sonra elinize bir miktar köpük sıkın. Saç boylarınıza uygulayıp bir tarak yardımıyla ürünü saçınıza eşit şekilde dağıtın. Daha sonra saç kurutma makinesiyle saçlarınızı kurutun. Bu sırada saçınıza elinizle şekillendirebilirsiniz. İsterseniz vigo başlıklarından da yardım alabilirsiniz. Eğer saçınıza hacimli bir fön yapmak isterseniz, yine aynı şekilde köpüğü uygulayıp, fön fırçası yardımıyla saçınızı düzleştirerek kurutabilirsiniz.

TONI&GUY Hacim Verici Köpüğü ise sönük saçları ağırlaştırmadan dolgunluk verme özelliğine sahip. Gün boyu havalı saçlara sahip olmak için kullanmanızı tavsiye ediyoruz!

Hacim
hacim verici köpük
saç köpüğü
Saç
uzman önerisi
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >