Yılbaşı Kombin Önerileri

Yeni yıl partisi için ne giyeceğinize karar vermediniz mi? Bu konuda size yardımcı olmaya geldik.

Yeni yıl partisi için ne giyeceğinize karar vermediniz mi? Bu konuda size yardımcı olmaya geldik. Birbirinden şık kombinler ve farklı stillere hitap eden tarzlar için yazımızı okumaya devam edin. 

Kadife 

Kadife mevsimi resmi olarak açıldı. Soğuk kış günlerinde ve özellikle yılbaşı gecesinde tercihinizi kadifeden yana yapabilirsiniz. Tek bir parça ile görünümünüzü tamamlayabilir ya da alt üst takım ya da kadife tulumla bir bütünlük sağlayabilirsiniz. 
Renk tercihinizi koyu tonlardan yapmanızı öneririz. Şık bir görünüm için koyu mor, yeşil ve bordo renklere yılbaşı kombininizde bir şans verin. 

Payet

Daha önce de bahsetmiştik, ister ev olsun ister dışarıda yeni yıla bir parti eşliğinde girecekseniz ışıltınızı kombininize yansıtmayı unutmayın. Tek parçalar olarak payeti kullanabilirsiniz tabii ama bizim tercihimiz payetli elbiselerden yana. 

Deri

Deri oldukça dikkat çekici unutmayın. Deri bir kalem etek ya da eğer kendinize güveniniz tamsa deri bir pantolon ile yeni yıla giriş yapabilirsiniz. 

Saten

Saten deyince aklımıza ilk gelen gecelik elbiseler oluyor. 2020 yılına girerken hem rahatlık hem şıklık peşindeyseniz saten gecelik elbiselerden yarım alabilirsiniz. Kombinlemesi ise size kalmış. İster topuklu şık bir stiletto ister postal… İster yapay kürk ister deri mont… 

Metalik 

Payet gibi bir başka dikkat çekici parça da metalik. Gold, silver ya da renkli metalik parçalarla gecenin yıldızı olma yolunda adım atabilirsiniz. 


< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >