Yılbaşı Ev Partisi: Ne Giymeli?

Yılbaşında davetli olduğunuz ev partisinde ne giyeceğinizi bilmiyorsanız, önerilerimize göz atın.

Yeni yıl yaklaştı. Yepyeni kararlarla yeni yıla hazırsınız ve 2020’ye arkadaşlarınızla planladığınız bir ev partisinde gireceksiniz. Fakat ne giyeceğinizi bilmiyorsunuz. Evin rahat ortamı ve partinin ışıltısının ortasında kaldınız. Tam bu noktada araya biz giriyoruz ve önerilerimizle geliyoruz. 

Evde parti yapıyor olmanız şık olmamanız anlamına gelmiyor. Rahatlığınızdan ödün vermeden yeni yıla şık stilinizle girebilirsiniz. Aşırıya kaçmadan, yılbaşı ev partisinde giyebileceğiniz parçaları sizler için sıraladık.

Kurtarıcı parça: Küçük Siyah Elbise 

Dolabınızda mutlaka olduğunu düşündüğümüz siyah elbisenizi yeni yıl partisinde giyebilirsiniz. Kalın siyah bir çorap ile ya da çorapsız (tamamen sizin kararınız) elbisenizi kombinleyebilirsiniz. Oldukça sade olmasından ötürü aksesuarlarla desteklemenizi önerdiğimiz siyah elbiseniz, sizi son dakika alış veriş yapmaktan kurtaracak. 

Altın ya da taşlı küpeler, kolyeler ve saç aksesuarlarına bir şans verin deriz. Siyah elbisenizi bir adım ileriye taşıyacaklar. 

Payetli parçalar 

Yılbaşı denince payet ve puldan vazgeçemiyoruz. Ev partisinde önerimiz payetli bir bluz altına jean kombini. Hem rahat hem de şık bu ikili yılbaşı ev partisi için oldukça uyumlu bir stil olacak. 

Eğer payetli bluzunuz yoksa bu denklemin tam tersini gerçekleştirebilir payetli bir etek ya da pantolon üzerine düz renk gömlek ya da bluz giyebilirsiniz. 

Metalik parçalar

“Evde de olsa, parti partidir.” diyenlerdenseniz metalik elbiseler size göz kırpmaya başlamış demektir. Altın ya da gri farketmez metalik elbisenizi üzerinize geçirin, abartmaktan kaçınmayın. Aksesuarlarınızı minimumda tutun ve saçlarınızı dağınık bir topuz yapın ve işte… hazırsınız! 


< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >