Yazlık Elbise Giymenin Püf Noktaları

Hayatınızı kolaylaştıracak yollar.

Kat kat giyindiğimiz günler çok uzaklarda kaldı. Artık az parça giyme odaklı hareket ediyoruz. Malum sıcaklık arttıkça tolerans düşüyor. Haliyle üzerimizdeki kıyafetler bir noktadan sonra kendimizi iyi hissetmemize değil, buhran geçirmemize sebep oluyor. Tam da bu nedenle ne giyeceğimiz konusunda her zamankinden daha titiz davranıyoruz. Salaş giyinmek ve kolaya kaçmak değil niyetimiz. Rahat olup cool tavrımızdan taviz vermemek. Yazın giyinme formülüne yazlık elbiseleri sabitleyip aksesuarları değişken olarak kullanıyoruz.

Dökümlü, mini, midi, maksi, dar, floral… Dikkat edilmesi gereken; vücut hatlarınıza uygun bir elbise modeli seçmek. Gerisi ise tamamen sizin ne derecede eğlenmek istediğiniz ile ilgili. Ayakkabı konusunda bir kısıtlama getirmeyen elbise modelleri sizin için fazla “sevimli” kalıyorsa, rock elementleri katmak için metalik tokalı ayakkabılardan destek alıp, bu oranı dengeleyebilirsiniz, unutmayın.

Çılgın Şapkacı ile 5 çayına gittiğinize dair bir illüzyon yaratmak istediğinizde ise çiçekli veya pötikareli bir elbiseyi üzerinize geçirip, mini topuklu ayakkabılarınızı giyebilirsiniz.

Güneş altında gezineceğiniz uzun bir gün sizi bekliyorsa, önerimiz ince askılı dökümlü bir elbisenin altına giyilecek spor ayakkabılardan yana. Stilinizi tamamlayacak hasır bir şapkadan destek alarak gününüzü rahatsız olmadan sokaklarda keşfe çıkarak geçirebilirsiniz.

Style
floral dress
Street Style
street fashion
Fashion
yazlık elbise
summer dress
summer style
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >