Yazın Vazgeçilmezi: Beyaz Jean

Özellikle ofis çalışanlarının.

Ofise giderken jean şort giymeniz pek muhtemel değil, siz de yerine alternatif bir parça arıyorsunuz. Biliyoruz. Bu sebeple size çözümlerle geldik. 

Bu gibi durumlarda jean kumaşından fazla uzaklaşmadan günlük stilinizi tamamlamak için beyaz jeanlere  yönelebilirsiniz. Kullanması biraz zor, ekstra özen istiyor ama yaz ve ofis ortamı bir araya geldiğinde sizin için en pratik kombinlerden biri olacak. 

Beyaz Jean Kombinleme İpuçları

Beyaz jean’inizi siyah bir bluz, tişört veya atlet ile bir arada kullanabilirsiniz. Spor ayakkabılarınızla giyebileceğiniz beyaz jean’i, toplantılarda stilettolar veya minik topuklu ayakkabılar ile bir arada kullanabilirsiniz.

Olur da kombininize desen katmak isterseniz yine bir klasiğe yönelip leopar desenini tercih edebilirsiniz. Bu noktada aksesuarlarınızda veya bluz ve atlet seçimlerinizde bu deseni yansıtan parçaları giyebilirsiniz. 

Baştan aşağı beyaz bir görünüm içinse beyaz bir gömlek veya beyaz bir tişört ile yola devam edebilirsiniz.  Beyaz giydiğiniz zamanlarda renkli aksesuarlardan destek alıp görünümünüze hareket katabilirsiniz. Ya da saç renginizi değiştirmeyi göz önünde bulundurup pastel renklere de göz kırpabilirsiniz.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >