Yazın Kadife Giyilir Mi?

Şartlar uygun ise evet.

Kimi zaman kış gardırobumuzda yer alan bazı parçaları yazın da giymek istediğimiz ve hatta giydiğimiz bir gerçek. Bunlara botları veya spor ayakkabıları dahil edebiliriz. Genellikle aksesuarlarımız ile sınırladığımız bu geçiş sürecine kadifeyi de dahil etmemiz ne kadar mümkün? Doğru parça ve kullanım şekliyle bu soruyu cevaplıyoruz.

  • Kadife kumaşında bir ayakkabıyı alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Parlak görünümü ile metalik renklerdeki ayakkabılar ile aynı efekti yakalamanıza yardımcı olacak bu ayakkabı modellerini özellikle gece dışarı çıkarken giyebilirsiniz.
     
  • İç çamaşırı trendinin revaçta olduğu bir dönemde saten kumaşı yerine kadife ile bir araya gelen büstiyer modellerini giyebilirsiniz.
     
  • Eğer sıcakların size etki etmediğine inanıyorsanız yazın giyebileceğiniz diz üstü bir kadife elbiseyi de listenize ekleyebilirsiniz.
     
  • Gotik bir görünümden uzak durmak için baştan aşağı kadife giymekten kaçının. Zira yaz mevsiminde siyah ve kadife birlikteliğinden doğan tasarımları üzerinizde taşımanız bir noktadan sonra eziyete dönüşebilir. 

Kadife bikini ve mayolar konusunda kafanız karışıksa yazımıza göz atın!

Kadife
Yaz
Summer
Trend
Street Style
street fashion
Fashion
Moda
Stil
Sokak Stili
Sokak Modası
velvet
summer style
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >