Uyumlu, Sade ve İddialı: Beyaz Elbise

Her yazın trendi: Beyaz elbise.

Size modası geçmeyecek iki parçadan bahsetmemize izin verin: Küçük siyah elbise ve beyaz elbise. Şimdi, ikincisinin yaz aylarında ne kadar kullanışlı olduğundan ve son iki sezondur popülerliğinin katlanarak arttığından bahsedelim.

İlkbahar/Yaz 2018 sezonu, açılışı beyaz elbiselerle yapmıştı. Bu durum 2019’da da değişmiş değil. Isınan havalara uyum sağlayan beyaz elbiseler, henüz bronzlaşmamış tenlere de ‘kararındaki’ boylarıyla ayak uyduruyor.

İster uzun kolları, ister yerlere değen etekleriyle bu mevsimde gayet yerinde bir tutum sergiliyorlar. Eğer kombin önerilerimizi merak ediyorsanız, tek bir kelime söyleyeceğiz: Altın. Tiril tiril beyaz elbiselerinizi altın kolye ya da küpelerle kombinleyerek sadeliğine biraz ihtişam katabilir onu geceye de gayet kolay şekilde uyarlayabilirsiniz. 

Yazlık beyaz elbisenizin bir de şöyle bir kullanım rahatlığı var; plaj. Evet, mayo ya da bikininizin üzerine geçireceğiniz beyaz elbisenizde bir beach partisine gidebilirsiniz unutmayın. Şehirde giyebileceğiniz gibi yazlık yerlerde de kolayca giyebileceğiniz beyaz elbisenizi bu mevsimde sık sık kullanın deriz. Zira hava değişince maalesef sizin de beyaz elbisenizi rafa kaldırmanız gerekebilir. İlham almak için galeriye göz atmanızı öneririz.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >