Trend Alarmı: Uzun Kollu Elbiseler

Uzun kollu elbiseler sonbaharın kurtarıcıları. Peki, hangi saç modeliyle?

Sonbaharın olmazsa olmazlarından biri, bu yıl, şu ana kadarki en renkli ve kreatif versiyonlarıyla trend: Uzun kollu elbiseler. Evet, uzun kollu elbiseler sonbaharın en trend parçalarından. Hangi model renklerde uzun kollu elbise giyeceğinizse size kalmış. Biz birazdan saç modellerine değineceğiz. Not alabilirsiniz.

Pembe gibi hayat fışkıran renklerin, çiçek ya da hayvan desenlerinin hakim olduğu uzun kollu elbiseler, bahar aylarından beri bizimle. Onların bu canlılığını, sonbaharın donuk tonlarına neşe katmak için kullanabilirsiniz. Hem de, topuklu botlarınızla, renkli çoraplarınızla ya da fularlarınızla... Uzun kollu elbiselerin zamanı kesinlikle sonbahar. Hem  hava sıcaklıkları hem de kombinleyebileceğiniz aksesuarın bolluğu bakımından... 

Uzun kollu elbiselerin saçına gelirsek.. Kesinlikle, dağınık topuz! Ensenizi açık bırakıp elbisenin modelinin kendini göstermesine izin verebilirsiniz. Etekleri bol olan bu elbise modelinde, dağınık topuzun asaleti çok yakışacak. Dağınık topuzun nasıl yapıldığına burada değindik. Birkaç tel toka ve TONI&GUY Esnek Tutuşlu Saç Spreyi kafi! 


< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >