Tanımanız Gereken Modeller

Moda haftalarında ve reklam kampanyalarında rastladığımız yeni nesil modelleri sıraladık.

Gigi Hadid

Zayıf model tanımının içine girmediği için birçok kez eleştirilen Gigi Hadid’i listenin başına ekleyebilirsiniz. Keza Gigi, artık bize empoze edilen güzellik algısının değiştiğinin en önemli örneklerinden. Artık model olabilmek için sıfır beden kıyafetlerin içine girmenin şart olmadığı bir dünyada vücut kıvrımlarımızı sevdiğimizi ve olduğumuz gibi güzel olduğumuzu kabul edelim. 

Kendall Jenner

Onu artık tanımayan kalmamıştır ama biz yine de bahsedelim. Kendall Jenner, Vogue’un farklı edisyonlarına da kapak olarak moda dünyasındaki yerini kalıcı hale getirmenin adımlarını atıyor. Kardashian Ailesi’nin en sessiz üyesi olmayı başaran Jenner, üzerine ilgi çekmek için kariyerinde attığı sağlam adımlardan yararlanmayı tercih ediyor. 

Katherine Ann Moore

Hatırlayın; Alexander Wang’in Sonbahar / Kış 2016 defilesi. Katherine Anne Moore’un ilk dikkatinizi çektiği defile bu olsa da model daha sonrasında Chanel, Paul & Joe, Leonard, Chalayan gibi markaların da defilelerinde boy gösterdi. Siz şimdilik onu kısacık kızıl saçları ile hafızanıza kazıyın. Henüz Instagram’da 16 bin takipçisi olan modeli şimdiden takibe almanızda fayda var. 

Peyton Knight

Marc Jacobs, Miu Miu, Jonathan Anderson ve Victoria Beckham için podyuma çıkan Peyton Knight’ın da ilk defilesi Alexander Wang’e aitti. Kısa bir sürede saç kesimiyle de ikon haline gelen Peyton Knight’ın ID Magazine’e verdiği röportaja göre bugüne kadar aldığı en iyi tavsiye “Kendin ol.”

Taylor Hill

1996 yılında doğan Taylor Hill , 2015 yılından beri Victoria’s Secret meleği. Instagram’da 13 milyonu aşkın takipçisi bulunan modeli moda haftaları da göz önünde bulundurulunca New York, Paris ve Milano arasında mekik dokurken bulmanız gayet doğal.

Bella Hadid

Hadid Ailesi’nden çıkan bir diğer model ise Gigi’nin kardeşi Bella. Onu da artık tanımayan kalmadı. Bella Hadid’i sadece Gigi’nin küçük kız kardeşi olarak düşünmeyin. Glamour Dergisi’nde verdiği röportajda aslında 14 yaşından beri saçını boyadığını söyleyen ve günün birinde tekrar sarışın olma ihtimalini de düşündüğünü belirten Hadid’i uzun bir süre daha reklam kampanyalarında ve moda haftalarında göreceğiniz kesin.

Emily Ratajkowski

2013 yılında Robin Thicke’nin Blurred Lines videosu ile karşımıza çıkan Emily Ratajkowski, Gone Girl ve We Are Your Friends gibi filmlerde de rol aldı. Kariyerine modelliğin yanı sıra oyunculuğu da ekleyen Emily’i yakın gelecekte podyumdan çok sinemada izleyeceğiz gibi görünüyor.

bella hadid
Gigi Hadid
Kendall Jenner
emily ratajkowski
Taylor Hill
peyton knight
katharine anne moore
models
victorias secret
models of the year
celebrity hair
celeb style
fashion models

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >