STİLETTOLARINIZ İLE BARIŞMA VAKTİ

Sonbahar / Kış 2016 sezonunda stilettolara yeniden rastlamaya başlayacaksınız.

 

Birkaç sezondur sessizliğini koruyan stilettolar, Sonbahar / Kış 2016 sezonu ile birlikte geri dönmeye hazırlanıyorlar. Eğer bu sezonun karşınıza çıkardığı diğer ayakkabı modellerinden stilinize uygun bir çift bulamazsınız, her daim dönüp dolaşıp yeniden güncelliğine kavuşacak olan stilettoları deneyebilirsiniz.

Artık sadece gece dışarı çıkarken değil, gündüze de sızan stilettoları jean pantolonunuz ile giymekten korkmayın. Böylelikle şıklığınızı elden bırakmadan daha günlük bir görünüm elde edebilirsiniz. Sokak modasına uyum sağlamak içinse Sonbahar / Kış 2016 sezon trendlerini ucundan da olsa takip ederek, ayakkabınız ile aynı tonlarda ve kontrast renklerde bir çorap giyebilirsiniz.

Düz modellere gitmektense farklı desenlere sahip stilettoları da alışveriş listenize eklemenizde fayda var. Zira baştan aşağı siyah veya nude tonlarında giyindiğiniz zamanlarda bu sayede kıyafetinize hareket katabilir, şık gece görünümünüzü renklendirebilirsiniz. Eğer güncelliğini yitirmeyecek bir model istiyorsanız leopar veya zebra desenli modelleri de deneyebilirsiniz. 

Fashion
Moda
Style
Trend
Stil
Sokak Stili
Sokak Modası
Street Style
street fashion
Stiletto
pumps
shoes
Fall
Sonbahar Modası

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >