Slogan Her Yerde!

Tişörtte, mayoda, tokada... Ondan kaçamıyorsunuz!

Sloganı herkes sevmez. Ancak herkesin, sloganları sevmek zorunda bırakıldığı bir dönemden geçiyoruz. Moda dünyası bu konuya kafayı taktı. Haute couture elbiselerden toka tasarımlarına dek podyumlara son birkaç sezondur slogan telaşı hükmediyor. 

Viktor&Volf’un tüllü elbiseleri bu slogan meselesin altını keçeli kalemle kalın kalın çizdi. Ancak her an her yerde karşımıza çıkan (artık sokaklarda bile replikalarını görür olduk) Ashley Williams’ın yazılı tokaları oldu. Onlara burada bahsetmiştik bir göz atın!

Peki, slogandan asıl nerede vazgeçemeyiz? Tişörtte! Sokak modasının en kestirme parçalarından olan sloganlı tişörtler elbette bu sezon da bir yere ayrılmıyor. Sloganlı tişört giymenin püf noktalarına şurada değinmiştik. 

Bu arada, son birkaç yılın trendleri arasında dikkat çekmiş olan sloganlı mayolara bu sezonda da rastlıyoruz. Kendileri plajları da ele geçirmiş durumda! Eğer Kim Kardashian, Gigi Hadid, Hailey Baldwin ve Rita Ora gibi isimlerin Instagram hesaplarını takip ediyorsanız bu trende zaten aşinasınız. Bu durumda ne yapmalısınız? İsminizin yazılı olduğu bir mayo giyme fikrine sıcak bakmıyorsanız üzerlerinde yaz ruhunu yansıtan veya sizin karakteriniz ile örtüşen sloganlara sahip mayo modellerini de deneyebilirsiniz.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >