Sevgililer Günü için Rahat Kombin Önerileri

Bu Sevgililer Günü’nü, kombin önerilerimizle sıcacık ve çekici geçirin!

 Sevgililer Günü’ne özel planlar yapılmaya başladıysa ve hediyeler alındıysa sıra ne giyeceğinize karar vermeye gelmiş demektir. E konu stil ve kombin önerilerine gelince de, sözü biz devralalım diyoruz. 

Bu sene Sevgililer Günü’nü kış stilinden uzaklaşmadan hazırladığınız bir kombinle geçirebilirsiniz. Önerilerimiz arasında opak külotlu çoraplar, yumuşak kazaklar var. 

Romantizmi elden bırakmadan mini eteğinize göre seçeceğiniz opak çorabınızı daha ince üstlerle kombinleyebileceğinizi unutmayın. İnce askılı saten bluzlar ya da transparan yüksek yakalı parçalar kombininizi tamamlayacaklar arasında. 

Eğer etek tercih etmezseniz, kendinizi oldukça rahat hissedebileceğiniz bir başka önerimiz de jean ve omzunu hafifçe düşürebileceğiniz oversize kazaklar. 

Göz önünde bulundurabileceğiniz ve ilham alabileceğiniz diğer stil notlarımız arasındaysa, sevimli fakat kadınsı elbiseler, baştan ayağa blok renklerden oluşan ve kat kat uzanan sofistike kombinler; bunun yanı sıra biraz deri dokunuşuyla femme fatale havasına bürünebileceğiniz tarzlar var.

Kendall Jenner, Bella Hadid ve Emily Ratajkowski bu konudaki ilham kaynaklarımız olabilir. Bu isimlerin 14 Şubat’a en çok yakıştırdığımız kombin örneklerini galeride derledik. Hemen göz atın!

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >