Plajda Şıklığınızı Koruyun

Yaz geldi. Bikini, mayo ve plaj aksesuarı alışverişleri başladı. O halde tüyolarımıza göz atın, kombin ilhamınız bizden olsun.

Plajda güneşlenirken ya da denize girerken üzerinizdeki bikini ya da mayo yeterli peki ya zaman ilerleyip günbatımı yaklaştıkça? Son model bikininizi minik dokunuşlarla akşamüstüne uygun hale getirmek sizin elinizde. Dediğimiz gibi, hem de oldukça basit birkaç tüyo ile.

Öncelikle aksesuardan başlayalım. Özellikle altın rengi aksesuarların bronzlaşmış tende daha güzel görünmesi gerçeğini göz ardı etmeden, altın halka küpeler ve altın zincirler ile şıklığınızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz unutmayın. “Ben doğaldan yanayım” derseniz, her yılın olduğu gibi bu yılın da trendi deniz kabuğu kolyeler, küpeler ve halhallar tam sizin için. Aksesuar diyince hasır çantalar, hasır şapkalar ve tabiiki güneş gözlüklerini de unutmayalım. Eğer trendlerden gitmek isterseniz cat-eye gözlüklere bir şans verebilirsiniz. Fakat önce yüz şeklinize göre güneş gözlüğü seçme rehberimizi okuyun deriz. Hasır şapkanızı ise her daim yanınızda bulundurun.

Sıra bikini ya da mayo üzerine giyeceklerinize geldi. Öncelikle günü pareonuz ya da kimononuz ile devam ettirebilirsiniz. Plajda güneşin batımına doğru üzerinize alacağınız kimononuz ile tam anlamıyla plaj şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Yalnız dikkat edin, birbirinden çok farklı 2 baskı/desene sahip parçayı üstüste giymeyin. Mayo ve kimono kombininizden bahsediyoruz. En azından birinin tek bir renk olmasında fayda var.

Kimono ya da pareo benim için fazla diyorsanız, kısa sweatshirtler yardımınıza yetişecek. İster omuzlarınıza atın, ister direkt üzerinize geçirin. Oldukça spor bir görünüm ile plaj stilinizi tamamlayabilirsiniz. ​

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >