Omuzlar Açıkta Kalıyor

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda omuzlarınızı açıkta bırakan tasarımlara yönelebilirsiniz.

Instagram ve Pinterest gibi mecralarda yeni stil önerileri için size ilham olacak fotoğraflar arıyorsanız hemen size yardımcı olalım; bu noktada internet aramalarınıza omuzlarınızı açıkta bırakan bluzları dahil ederek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Geride bıraktığımız İlkbahar / Yaz 2016 sezonunda da karşımıza çıkan bu tasarımlar, İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda yeniden hayatımıza dahil olmanın yollarını arıyorlar. Farklı modellere bürünerek farklı stillere adapte olmayı başaran bu tasarımları; ofis ve hafta sonu gardırobunuza rahatlıkla dahil edebilirsiniz. Hatta sportif markaların koleksiyonlarını yeterince karıştırdığınızda athleisure trendine de adapte edebileceğiniz parçalara rastlayacaksınız.

Bu tasarımı, geçtiğimiz günlerde bahsettiğimiz maksimalist bakış açısını yansıtan mini trend kapsamında da kullanabilirsiniz. 

Bu tasarımı giydiğiniz zamanlarda omuzlarınızı ön plana çıkarmak için saçlarınızı açık bırakmak yerine topuz yapın. Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz topuz modelleri içinse tıklayın. Olur da festival stilinizi tamamlayacak bir saç modeli arıyorsanız saçlarınızı iki yandan topuz yapabilirsiniz. Nasıl olduğunu öğrenmek için tıklayın. 

açık omuzlar
Düşük Omuz
Düşük Omuzlar
Düşük Omuzlu Bluzlar
Street Style
shrobing
street fashion
Style
Fashion
Trend
Moda
Stil
Sokak Modası
Sokak Stili
Saç modelleri
İki Yandan Topuz
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >