OFİS STİLİNİZE BU PARÇALARI DAHİL EDİN

Kış mevsiminde ofis gardırobunuza dahil edebileceğiniz zamansız parçaları sıraladık.

Sabahları uyanma ritüeliniz alarmı ertelemek ve son dakikada gardırobunuzda elinize ilk gelen parçaları üzerinize geçirmek, ardından da koşarak evden çıkmaktan ibaret. Evden çıkarken ne giydiğiniz konusunda bir fikriniz yok, fakat ofise gittiğinizde ‘Bunu hangi ara üzerime geçirdim?’ sorusunu aklınızdan geçirmeden edemiyorsunuz.

Aslında çözümü basit. Az sonra sayacağımız parçaları ofis gardırobunuza dahil ederek sabah uykulu gözler ile yaptığınız kombinlerin istediğiniz sonucu vermesini sağlayabilirsiniz.

Halihazırda gardırobunuzda dahil olan beyaz gömleğinizi özellikle ne giyeceğiniz konusunda kararsız kaldığınız günlerde kombininize dahil edebilirsiniz.

Eğer kışın pastel tonlarından uzaklaşıp sadece koyu renkli parçalara yöneliyorsanız siyah pantolon ve ceket ikilisini yeniden gündeme getirebilirsiniz. Kış aylarında bu ikiliyi gömlekler ile bir arada kullanmak yerine,  yine koyu tonlardaki boğazlı kazakları tercih edebilirsiniz.

Sabah evden çıkmadan önce sadece giyinmek için değil, saçınızı yapmak için de vakit bulamıyorsanız ofiste de kullanabileceğiniz dağınık topuz modellerine göz atmak için tıklamayı unutmayın.

office style
Fashion
Ofis Stili
Trend
Ofis Modası
office fashion
office trends
Stil

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >