Moda ve Müziğin Kalbi Coachella 2018

Stil yarışının yaşandığı Coachella festivali yaklaşıyor.

Her Nisan, heyecanla beklediğimiz Coachella Festivali’ne sayılı günler kaldı. 13 – 15 Nisan ve 20 – 22 Nisan olmak üzere iki hafta sonu mükemmel bir programla, gelenlere müzik ziyafeti yaşatacak festivalde, aynı zamanda modanın kalbi de atacak. Bu sezon festivale hangi ünlülerin gideceği ve stillerinin nasıl olacağı büyük bir merak konusu!

Biz de bu sebeple geçen sene katılan ünlüleri galerimizde derledik. Stillerini inceleyelim, bu sezon gideceğimiz festivaller için stil ilhamı alalım dedik.

Ashley Tisdale’nin iki yandan toplanmış ilkokul kızlarını andıran saçını çok sevdik. Hem kolay hem tarz! Bu saçı yapmak için saçlarınıza TONI&GUY Hacim Verici Köpük uygulayıp bir tarak yardımıyla ortadan ikiye ayırın. Ayırdığınız tutamları sevdiğiniz bir tokayla tutturun. Bu sezonun trendi büyük tokalar hatırlatalım! Bu tutamları örerseniz de Alessandra Ambrosio’nun stilini yakalarsınız!

Nicole Scherzinger gibi saçlarınızı şapkayla süslemek istersiniz önerimiz öncesinde mutlaka TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Sprey kullanmanız. Saçlarınıza doğal bir dalga vererek şapkanın altından daha hacimli görünmesine destek verebilirsiniz.

Taylor Hill ve Lais Ribeiro gibi saçlarınızı topuz yapıp saç bandı takmak bizce festival ruhuna en uygun modellerden biri. Saçlarınıza dağınık bir topuz yapın sonrasında ön kısmına fular veya bant takın. Fular bağlayacaksınız kare olanlardan tercih edin. Kare fuları üçgen yapıp ince bir hale getirin. Kafanıza dolayıp fiyonk yapabilirsiniz. Bu model için ilhamı videomuzdan alabilirsiniz.

Saçınızı hangi model yaparsanız yapın yanınızda mutlaka TONI&GUY Canlandırıcı Kuru Şampuanı bulundurun. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz anda saç diplerinize uygulayıp parmaklarınızla yedirin.

Coachella
coachella 2018
coachella style
coachella stili
coachella modası
coachella fashion
celebrity style
festival style
festival hair style
festival braids
coachella hair styles
coachella saç modelleri
festival örgüsü
Müzik
music
Art
culture
Sanat
Kültür
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >