Minimalist Trendler

Sonbahar / Kış 2018 sezonunda bilmeniz gereken üç trend.

Az sonra bahsedeceğimiz trendleri, günlük veya ofis hayatınızın herhangi bir alanına dahil ettiğiniz sürece Sonbahar / Kış 2018 sezonunu ezbere bildiğiniz izlenimini verebilirsiniz.

 

Millenial pembeyi biliyorsunuz. Bilmemenizin tek sebebi son bir yıldır teknoloji veya sosyal medya perhizinde olmanızdır.  Her ihtimale karşı size ufak bir hatırlatma yapalım. Lütfen tıklayın. Yazımızı okuduğunuzu ve artık millenial pembeye aşina olduğunuzu varsayıp devam edelim. Millenial pembeyi bir toplama işlemeninin ilk kısmı olarak düşünebilirsiniz. Bu renge eklemeniz gerekenlerin ise pantolon ve ceket olduğunu belirtelim. Sonuç: pembe takım. Varmanız gereken nokta: Sonbahar / Kış 2018 sezonunda bir adet pembe takım elbise edinmeniz şart. 

90!lı yılları hatırlayın. Ya da internetinizin arama motoruna 90’lı yıllara ait moda trendleri yazın. Üçüncü seçenek: okumaya devam edin. Anlatmaya çalıştığımızın 90’lı yılların bir kez daha geri döndüğü ve bu sefer geçmişten günümüzü bel çantalarını getirdiği. Beğenip beğenmemek tamamen size kalmış. Ama olur da bel çantasının yeni kullanım alanlarını merak ederseniz tıklayın.

Sonbahar / Kış 2018 sezonunda trendlerin sıkı bir takipçisi olduğunuz algısını uyandırmanıza yardımcı olacak bir sonraki trend ise kırmızı çizmeler. Bu noktada lafı daha fazla uzatman konuya girelim ve sizi doğru yola yönlendirelim. Kırmızı çizmeler hakkında daha fazla detay edinmek için tıklayın.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >