MİNİ TREND: SLOGANLI TİŞÖRTLER

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda sloganlı tişörtlerinizi giymeye devam edebilirsiniz.

Haider Ackermann, Paco Rabanne, Sacai, Carven, Baja East, Maison Margiela… İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda tasarımcılar akıllarından geçenleri söylemekte bir sakınca göremiyorlar. Siz de ruh haliniz veya duygusal durumunuz ile örtüşen sloganı taşıyan bir tişörtü üzerinize geçirip sokağa çıkmak için artık harekete geçmelisiniz. Sonbahar / Kış sezonunun sonuna doğru yaklaşırken bir sonraki sezon için düz veya basic tişörtlere yatırım yapmak yerine, muhtemelen birkaç sezon sonra yeniden kullanabileceğiniz sloganlı tişörtleri alışveriş listenize eklemenizde fayda var. 

Sloganlı tişörtleri sadece hafta sonu gardırobunuza dahil etmeden önce iki kere düşünün. Zira artık sportif giyimin de ofis gardırobuna karıştığı bir dönemde ofis chic olarak tanımladığınız parçalar ile casual görünümlü parçaları bir arada kullanmanıza hiçbir mani yok. Bu noktada yüksek bel kalem eteğinizin üzerine sloganlı tişörtünüzü giyip üzerinize blazer ceketinizi alabilirsiniz. Tabii görünümünüze şıklık katmak için stilettolardan veya kısa topuklu ayakkabılardan destek alabilirsiniz. Saçınızı da dağınık bir şekilde bırakmak yerine sıkı bir topuz yaparak görünümünüzü destekleyebilirsiniz. Artık ofise gitmeye hazırsınız.

Hafta sonu mu? Hafta sonu ise neyi nasıl giyeceğiniz aşikar. Doğru sonuca ulaşmanın en kısa yolu ise sezon trendlerinden nasibini alan bir jean pantolon, sloganlı tişört ve artık ayakkabı koleksiyonumuzun favorisi haline gelen spor ayakkabılar. 

sloganlı tişörtler
prints
basic tshirts
basic tops
casual chic
Chic
Street Style
street fashion
Sokak Modası
Sokak Stili
Trend
Moda
Fashion

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >