Mini Trend: Hasır Çanta

Denizden şehre taşınan çanta modeli.

Daha öncesinde hasır şapkalardan ve artık şehirde de kullanıldıklarından bahsetmiştik. Şimdi sıra çantalarda. Şapkaların izinden giden hasır çantalar, artık plaja giderken yanınızda taşıdığınız bir aksesuar olmaktan çok daha fazlasını üstlenebildiklerini kanıtlamanın peşindeler. 
Eğer iki trendi bir arada kullanmak isterseniz İlkbahar / Yaz 2016 sezonunda da sıklıkla göreceğiniz çizgi desenli parçalar ile hasır çantaları bir arada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Denizci trendi geçtiğimiz yıllara oranla popülerliğini yitirse de izlerine rastlayacağımız aşikar. Siz de hasır çantanızı, çizgili bluzunuzu, skinny modellerin tahtına göz diken dökümlü denim pantolonlar ile tamamlayabilirsiniz. Ya da yazlık elbisenizi üzerinize atın ve ayağınıza espadrillerinizi geçirebilirsiniz. 

Yanınızda fazla eşya taşıma alışkanlığından taviz veremiyorsanız geniş model bir hasır çanta tercih edebilirsiniz. Eğer sadece cep telefonunuz ve cüzdanınız ile hayatınızı idame ettirebileceğinize inanıyorsanız hasır portföy çanta modeline şans verebilirsiniz. 

Trend
Mini Trend
Hasır Çanta
Çanta Modelleri
Stil
Moda

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >