Mini Trend: Gold Ayakkabılar

Külkedisi’nin cam ayakkabıları ile yarışabilirsiniz. Tabii altın tonlarındaki modeller ile

Son dönemlerde bir hayli ilgi görmeye başlayan gümüşü kendinize yakıştıramıyorsanız (ki bunun sebeplerinden biri de ten renginiz olabilir) siyaha dönmek yerine, altına bir şans verin. Genellikle aksesuarlarda tercih edilen bu rengin sokak modasındaki kullanım alanlarını genişleten tasarımcılar, farklı modellerdeki ayakkabılara bu rengi tanımlayarak hayatımızı kolaylaştırıyor. 

Lanvin, sezonun hit parçası eldiven ayakkabıyı tercih ederken Gucci platformlu modellerin dönüşünü kutluyor. Saint Laurent ve Miu Miu ise klasiklerden vazgeçmiyor. Tom Ford ve Tory Burch’ün koleksiyonlarına baktığımızda ise eğlenceli ve cesur olmayı seven kadınları saflarına çektiklerini görüyoruz. Bu rengin hangi amaca hizmet edeceğini seçmek ve nasıl kullanacağınızı belirlemek tamamen size kalmış. Yırtık deniminizin altına altın tonlarındaki bir stilettoyu geçirip, üzerinize deri ceketi atıp sokağa çıkabilir ya da sezonun öne çıkan aksesuarlarından biri haline gelen çoraplarla giyebilirsiniz. Ya da yaz döneminin favorisi olan midi boy pileli eteklerinile beraber giyebilir, düz renk bir gömlek ile kombinleyebilirsiniz. Siyah skinny denimler ile de sıkı bir beraberlik oluşturduklarını söyleyebiliriz.

Renk konusunda hem fikir olduğumuza göre geriye, ayakkabınızı nasıl seçeceğinize karar vermek kalıyor. Bu noktada da devreye bacak ve vücut şekliniz giriyor. Ve ne kadar yükseklikte bir topuklu ile yürüyebileceğiniz sorunsalı. Kemikli ayak yapınız sizi rahatsız ediyorsa kenarları kapalı bir modeli tercih edin. Boyunuzu daha uzun göstermek içinse ince topuklu modellere yönelin. Ayak parmaklarınızı göstermekten hoşlanmıyorsanız burnu kapalı ayakkabıları deneyin. Ya da az önce de bahsettiğimiz gibi ayakkabılarınızı çoraplarla giyerek bu probleme güncel bir trend sayesinde alternatif bir çözüm getirin. 

Moda
Stil
Ayakkabı
Ayakkabı Modelleri
Gold Ayakkabı Modelleri
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >