MILLENIAL KUŞAK

Kim bu insanlar?

Dolce & Gabbana, Fendi, Chanel… Modaevlerinin ve hızlı tüketim markalarının da artık kayıtsız kalmadığı millenial kuşak, şimdiden moda dünyasında başrolü üstlenmeye başladı bile. Bu noktada  2017 yılında en azından adını bir kez cümle içinde kullanmanız gereken isimleri sıraladık. 

Game of Thrones ile hayatımıza giren Maisie Williams, şimdiden kırmızı halıdaki kıyafet seçimleri ile dikkat çekmeyi başardı. Günlük hayatında sportif parçalara yönelen Williams, Altın Küre Ödül Töreni’nde giydiği sarı elbisesi ve saç aksesuarı ile hareket kattığı saçı ile de gecenin en şıkları arasında yer almayı başarmıştı. 

Young Pope ile televizyon ekranında izlediğimiz Jude Law’un kızı Iris Law, Burberry ile ilk reklam kampanyasına imza attı. Bu ismi yakın gelecekte sıklıka duyacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Şimdiden kariyerine birçok önemli filmi dahil eden Elle Fanning de aklınızda tutmanız gereken isimler arasında. Çocukken oyunculuk kariyerine başlayan Fanning’in stilini mercek altına aldığımız yazıyı okumak için tıklayın. 

Eğer Stranger Things’i izlediyseniz - ki aksi söz konusu bile olamaz- Millie Bobby Brown’un kim olduğunu zaten biliyorsunuz. Genç oyuncu şimdiden Louis Vuitton ve Calvin Klein gibi markalar ile anılmaya başladı. 

Chanel’in İlkbahar / Yaz 2017 haute couture defilesinin finalinde çıkan Lily Rose Depp, şu sıralar Natalie Portman ile başrolü paylaştığı Planetarium ile adından söz ettiriyor. 

Annesi Cindy Crawford’un izinden giden Kaia Gerber’in şimdiden Instagram’da bir milyonu aşkın takipçisi var. 15 yaşındaki model, Love Magazine’in son sayısında Kendall Jenner’ın objektifine poz verdi. 

millenials
young hollywood
models
lilly rose depp
milly bobby brown
elle fanning
Fashion
celebrity style
iris law

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >