Mezuniyette Ne Giymeli?

Mezuniyet dönemi geldi. Bu dönemin gelmesiyle birlikte “Mezuniyet Balosu’nda ne giyeceğim?” sorusu da akıllara yeniden giriş yaptı.

Mezuniyet dönemi geldi. Bu dönemin gelmesiyle birlikte “Mezuniyet Balosu’nda ne giyeceğim?” sorusu da akıllara yeniden giriş yaptı. Sizi bu ikilemden ve çıkmaz sokaktan kurtarmaya geldik. Zira bizim ilhamımız kırmızı halı ve sizi de baloya buradan ilhamla hazırlayacağız. Buyrun yazımıza devam edin.

Mezuniyet gecenizde aşırıya kaçmak, şaşaalı tercihler yapmak sizin elinizde. Fakat sade bir görünüm hem risksizdir hem de doğal güzelliğinizi ön plana çıkarır. Bunun için, sezonun trend renklerine göz atarak işe koyulabilirsiniz. Gök mavisi, süt beyazı, su yeşili gibi doğal ve yumuşak renkler mezuniyet gecenizde sizi prenses gibi hissettirebilir. Eğer siyah ya da koyu saçlıysanız, bu renkler güzelliğinizi daha da parlatacak.

Daha görkemli bir tercih yapmak istiyorsanız renk ve modeli dengeleyebilirsiniz. Model olarak daha sakin fakat renkte daha canlı bir opsiyona yönelebilirsiniz. Sezonun trend renklerinden biri domates kırmızısı. Onu, kabarık tül bir etekle düşünebiliyor musunuz? Biraz can sıkabilir. Onun yerine Rihanna ya da Taylor Swift size ilham versin: Sakin ve uzun yırtmaçlı etekler ve crop-top üstler…

Ve tabii, yılların eskitemeyeceği o renk; siyah var. Ona her haliyle şans verebilirsiniz. Eğer saçlarınız açık renkliyse, siyahı özellikle tercih etmenizi öneririz. Zıt renklerin birbirini tamamlayışından güç alabilirsiniz.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >