Mezuniyete Az Kaldı
Ne giyeceğinize karar verdiniz mi?

Size birkaç öneride bulunabiliriz! Mezuniyet gecenizde aşırıya kaçmak, şaşaalı tercihler yapmak sizin elinizde. Fakat sade bir görünüm hem risksizdir hem de doğal güzelliğinizi ön plana çıkarır. Bunun için, sezonun trend renklerine göz atarak işe koyulabilirsiniz. Gök mavisi, süt beyazı, su yeşili gibi doğal ve yumuşak renkler mezuniyet gecenizde sizi prenses gibi hissettirebilir. Eğer siyah ya da koyu saçlıysanız, bu renkler güzelliğinizi daha da parlatacak. Bella Hadid’in omuzları açıkta bırakan krem rengi elbisesi buna bir örnek.

Daha görkemli bir tercih yapmak istiyorsanız renk ve modeli dengeleyebilirsiniz. Model olarak daha sakin fakat renkte daha canlı bir opsiyona yönelebilirsiniz. Sezonun trend renklerinden biri domates kırmızısı. Onu, kabarık tül bir etekle düşünebiliyor musunuz? Biraz can sıkabilir. Onun yerine Rihanna ya da Taylor Swift size ilham versin: Sakin ve uzun yırtmaçlı etekler ve crop-top üstler…

Ve tabii, yılların eskitemeyeceği o renk; siyah var. Ona her haliyle şans verebilirsiniz. Eğer saçlarınız açık renkliyse, siyahı özellikle tercih etmenizi öneririz. Zıt renklerin birbirini tamamlayışından güç alabilirsiniz.

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >