Meghan Markle ve Prens Harry’nin Peri Masalı

Kraliyet düğününde kim ne giydi?

Cumartesi günü gerçekleşen Prens Harry ve Meghan Markle’ın düğün törenini hepimiz nefeslerimizi tutarak izledik. Peri masalını andıran kraliyet düğününü canlı yayın aracılığıyla milyonlarca kişi izlerken İngilizler, düğünün gerçekleştiği Windsor Şatosu’nun önünde düğün heyecanını canlı canlı yaşadılar. Nişanlandıklarından beri halk ile iç içe olmaya özen gösteren çiftin düğününe Hollywood ve kraliyet çevresinden toplam 600 kişi katıldı.

Aylar öncesinden tahminlere başlanan ve en merak edilen konu ise Amerikalı oyuncu Megan Markle’ın gelinliğiydi. Herkesin tahmini ihtişamlı bir gelinlik giyeceği yönündeydi; ancak, beklenenin aksine güzel oyuncu, oldukça sade bir gelinlik giydi. Givenchy marka gelinliğin 4,5 metrelik kuyruğu, gelinliğe dair en göz alıcı noktaydı diyebiliriz. Yeni prenses Mehan Markel, düğünden sonra gerçekleşen partideyse Stella McCartney imzalı boğazdan bağlamalı bir elbise tercih etti. Markle’ın parmağına taktığı Prenses Diana’ya ait aquamarin yüzük ise tüm dikkatleri üzerine çekti. 

Kraliyet ailesinin en önemli karakterine gelirsek... Kraliçe İkinci Elizabeth, Stuart Parvin’den fıstık yeşili ipek bir kıyafet giydi. Görkemli şapkası ise Angelly Kelly imzası taşıyordu. Bu arada kraliçenin torunu ve gelinine, 175 yıldır hiçbir kraliyet ailesi mensubuna verilmeyen Sussex Dükü ve Sussex düşesi unvanını verdiğini hatırlatalım!

Megan Markle’ın annesi Doria Ragland, su yeşili Oscar de la Renta elbisesinin üzerine yine aynı renkte bir ceket giymeyi tercih etti. Saçına ise yine aynı renkte bir aksesuar taktı.

Düğüne gelenler arasında Beckham çifti, şıklıklarıyla ön plana çıktı. Midi boy, klasik bir lacivert elbise giyen Victoria Beckham, kıyafetini turuncu ayakkabılarla tamamladı. Eşi David Beckham ise düğünün en şık erkeği seçildi bile!

Charlotte Riley, midi boy floral desenli elbisesi ve çiçekli saç aksesuarıyla yazlık bir görünüme büründü. Carey Mulligan, uzun sarı çiçekli elbisesi ve açık renk ayakkabılarıyla tüm zarifliğini konuşturdu. 

En göze çarpan stillerden biri de Amal Clooney’ninki oldu. Sarı midi boy elbisesi ile dikkat çeken stil ikonu, şapkası ile de zarafet dersi verdi.

Düğüne katılan diğer ünlülerin kıyafetlerini incelemek için galerimize göz atabilirsiniz.

meghan markle
prens harry
harry windsor
meghan markle gelinlik
Givenchy
Stella McCartney
royal wedding
kraliyet düğünü
prens harry düğün
prenses diana
duke and duchess of sussex
Kate Middleton
Amal Clooney
Oprah
Victoria Beckham
David Beckham
meghan markle yüzük
meghan markle wedding dress
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >