Kurtarıcı Parça: Tulum

Farklı parçaları bir araya getirmeye uğraşmayın. Tulum giyin.

Ceket ve pantolon? Yoksa tişört ve jean mi? Belki de pantolon ve gömlek olmalıdır? Ya da elbise mi giymeli? Peki, elbisenin üzerine ne almalı? Kafanızda birtakım soru işaretleri…

Aslında yaz ya da kış farketmeksizin giyebilirsiniz fakat nedense yaz mevsiminde öne çıkıyor kendisi. Evet, tulumdan bahsediyoruz. Ne giyeceğiniz konusunda kararsız kaldığınız günlerde, farklı parçaları bir araya getirmekle vakit kaybetmek yerine bir adet tulum ile dışarı çıkmaya hazır bir hale gelmeniz çok kolay. 

Zamanınız kısıtlı ya da siz ne giyerseniz giyin mutlu hissetmeyeceksiniz… İşte bu gibi durumlarda kafanızdaki bütün soru işaretlerini ortadan kaldıracak bir adet tulumdan destek alarak hazırlanabilirsiniz. Asıl soru şu; nasıl bir tulum modeli giymelisiniz? 

Nasıl bir tulum giymelisiniz? 

Birkaç sezondur yükselişe geçen tulum modellerini hafta sonu gardırobunuza dahil edebilirsiniz. Eğer ofis gardırobunuz için bir parça arıyorsanız siyah ve bol paça tulumları da deneyebilirsiniz. Gece dışarı çıkmak içinse payetli veya işlemeli tulum modellerinden destek alabilirsiniz.

Söz konusu festivaller olduğundaysa günlük hayatınızı oldukça kolaylaştıran bu parça, festival eğlencenize bir parça engel olabilir. Hareket kabiliyetinizi kısıtlamasa da yeri geldiğinde hayatınızı bir hayli zorlaştırabilecek bu parçayı, festival sezonu ile bir araya getirmekten kaçınıp şehir hayatında kullanmaya devam edebilirsiniz. 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >