KIŞLIK ŞAPKA MODELLERİ

Haliyle listemizde bere de var.

Kullanım alanının dışına çıkan bereyi artık yaz aylarından kışa taşıyıp gerçekten de amacı için kullanabilirsiniz. Bunu yaparken de klasik modellere yönelmenizde fayda var. Özellikle bu sezon sokakta karşımıza fazlasıyla çıkmaya başlayan tüy detaylı berelerden uzak durup slogansız ve düz modellere yönelerek ayrışabilirsiniz. Sezon trendleri dışında gelişen sokak trendlerini takip etmek isteseniz de sizinle aynı bereyi takan birçok insan ile pişti olma ihtimalinizi ortadan kaldırıp farkınızı ortaya koyun. 

Yazın hasır şapkalara yerini bırakan fötr şapkaları bir süredir giymeye devam ediyordunuz. Sokağa çıkmadan önce rüzgarlı bir günün sizi bekleyip beklemediğini hesaba katarak fötr şapkanızı takabilirsiniz. Aksi takdirde rüzgarla uçan fötr şapkanızın peşinde koşmak durumunda kalabilirsiniz. Fötr şapka kullanırken saçlarınızı açık bırakmak yerine saçlarınızı enseden toplayıp gevşek bir at kuyruğu modeli deneyebilirsiniz. 

Karlı ve yağışlı havalarda kafanızı sıcak tutmak içinse kürklü şapka modellerinden destek alabilirsiniz. Bu şapkayı iç mekanlarda kullanamayacağınız için saçlarınızın bozulma ihtimalini de göz önünde bulundurup güne hazırlıklı başlayın. 

Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
şapka stili
hairdo
hair style
Fashion
Style
Trend
Street Style
hat styles
winter fashion
Sokak Modası

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >