Kenzo x Tiger Beer

Vahşi kaplanlar için el ele.

Moda, hayvanlara her geçen gün daha da fazla kucak açıyor ve olumlu girişimlerde bulunuyor. Bu kez, kaplan sembolünün marka içinde büyük yere sahip olduğu Kenzo ve Tiger Beer güçlerini birleştiriyor. Tiger Beer’ın sembolü zaten kaplan; Kenzo’nunsa bu figürle birlikte tekrar ışıldadığı bir dönem yaşadığını biliyoruz. Bu konudaki girişimleriyse, nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan vahşi kaplanları korumak.

WWF ile birlikte çalışarak ‘Rare Striper’ adında bir koleksiyon hazırlayan Kenzo ve Tiger Beer, bu koleksiyondan elde edilen gelirin tamamını vahşi kaplan nüfusunun ikiye katlanmasını sağlamak amacıyla WWF’ye bağışlayacak. Koleksiyonun içeriğiyse macera dolu. Kamboçya, Malezya, Singapur ve ABD’de sanatçı avına çıkan Kenzo’nun Kreatif Direktörleri Carol Lim ve Humberto Leon’nun tasarımlarının odak noktası, WWF Yaban Hayatı Uzmanı Phurba Lendhup’un takip edip hikayesini kayda aldığı kaplanlar.

Ürünlerin paketlenmesi ise oldukça ilginç. Kaplanların çizgilerinden oluşturulan özel kodlar, satın alınan ürünlerin paketlerine yerleştirilmiş. Bu paketleri ve çizgileri okuttuğunuzda ise telefonunuzda kaplanın ilham verici hikayesini izleyebiliyorsunuz. 

Moda
hayvanlar
kaplan
kaplan sembolü
kenzo
tiger beer
kenzo x tiger beer koleksiyonu
WWF
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >