Kemerinizi Doğru Takın

Bu sezon kemerler nasıl kullanılıyor?

2018’in gelmesiyle beraber kemerlerin boyut değiştirdiğini ve çok trend olduğunu sizlere burada bildirmiştik. Şimdi de sokak modasında nasıl kullanıldığına ve hangi kıyafetle nasıl kombinlendiğine bir bakalım.

Lastik şeklinde olan, tokalı kemerlerle başlayalım. İlk bakışta göze çok da güzel görünmeyen bu kemerler, doğru kombinlendiği zaman oldukça tarz görünüyor. Sokak stilinde, çok dar olmayan şort veya pantolonun üzerine takılıyor. Bluz olarak da dar parçalar tercih ediliyor. Off-White’ın upuzun kemerleri ise, hem şık hem spor kombinlerlerle takılabiliyor. Örneğin Bella Hadid bir davette giydiği çiçekli elbisesinin üzerine Off-White’ın turuncu kemerini takmıştı. Bunun yanı sıra sokak modasında, t-shirt, jean ve sneakers üçlüsüyle beraber kullanılıyor.

2000’lerin başsında kullanılan içi boş iki tokalı kemerler geri döndü... Tokaların içinden geçirerek bağladığınız bu kemer modeli, yazın elbiselerinizin üzerine takarak kıyafetinize hareket katabilirsiniz. Eski moda maxi kemerler de bu sene bolca gördüğümüz modeller arasında. Jean, kumaş şort ve eteklerle rahatça kullanabilirsiniz. İlham almak için galerimize göz atın!

Kemer
kemer trendleri
uzun kemerler
lastik kemerler
off white kemer
bella hadid
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >