Kazak Sezonu Açılıyor!

2019 kış alışverişinizde hangi kazakları tercih edebilirsiniz, işte birkaç öneri...

Kış gardrobunuzun vazgeçilmezi olan kazaklar mağazalarda yerini almaya başladı. Kazak alışverişinizde gözünüzün sürekli benzer türde ürünlere takılması muhtemel… Nedeni, elbette kazak trendleri. İşinizi kolaylaştırmak adına, son zamanlarda sıkça rastlayabileceğiniz kazak türlerini aşağıda model ve desen & renk şeklinde ayırarak derliyoruz. 

Kolaylıklar!

2019 Kış Sezonu En Trend Kazak Modelleri

Boğazlı Kazak 

Boğazlı kazak her zamanki popülerliğini koruyor. Çok soğuk havalarda boynunuzu koruyacak olan bu kazak stilini tepede topuzlarla kombinleyebilirsiniz. 

Salaş Kazak

Salaş kazakların havası bir başka! Salak kazakların altındaki pantolon ya da etek tercihinizde dar bir opsiyona yönelmeniz denge oluşturmanıza yardımcı olur.

Balıkçı Yaka Kazak 

Balıkçı yaka kazaklar sonbahar ve kış sezonunda dolabınızın demirbaşı olmaya yeniden aday. Biz özellikle yüksek bel kumaş pantolonlarla yakıştırıyoruz!

Kaplumbağa Yaka Kazak

Bir tür boğazlı kazak olan kaplumbağa yakalı kazak sizi boğmadan sıcak tutması sayesinde oldukça tercih ediliyor. Ensede bir topuzla tercih edebilirsiniz. 

Bol Kollu Kazak 

Kolları bol A kesim gelen kazakların yavaş yavaş raflarda yerlerini aldığını görüyoruz. Skinny jean’lerle kombinleyerek dengeli bir silüet oluşturabilirsiniz. 

2019 Kış Sezonu En Trend Kazak Renkleri & Desenleri

Kırçıllı Kazak

Kırçıllı kazaklar renkler arasında yaptığı geçişlerle kombinlerin daha kolay yapılmasına imkan veriyor. Onlarla daha özgür ve kreatif ilerlemeniz mümkün!

Yeşil Kazak

Yeşil kazak bu sezonun en dikkat çeken parçalarından! Siyah skinny jean’lerle çok yakıştırıyoruz!

Örgü Kazak 

Örgü kazakların sıcaklığını mus çoraplarla giyeceğiniz eteğinizle kombinleyebilirsiniz. 

Baklava Kazak

Cher Horowitz ve Prens Charles arasında bir yerlerde dolaşan baklava kazak stilinize katacağız nostaljik havayla dikkatleri üzerinize çekebilir. Jean’lerle kombinlemenizi öneriyoruz!


< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >