JEAN & BLAZER'I BİR ARADA GİYİN

Gardırobunuzun vazgeçilmezlerini bir arada kullanmanın püf noktalarını sıraladık.

İhtiyaç listeniz; bir adet jean pantolon ve bir adet blazer ceket. Maskülen parçaları bir arada kullanmayı tercih ediyorsanız listenize boyfriend kesim bir jean pantolonu ve blazer ceketi de dahil edebilirsiniz. Eğer sezon trendlerini uygulamak istiyorsanız daha önce de konusunu geçirdiğimiz yırtık paçalı veya bileği açıkta bırakan jean pantolon modellerine yönelebilirsiniz.

İşe gideceksiniz, hafta sonu dışarı çıkacaksınız ya da arkadaşlarınızla birlikte yemek planı yaptınız… Aslında planınızın ne olduğu değil, jean pantolonunuzu ve blazer ceketinizi planlarınızın içine nasıl dahil edeceğiniz önemli olan. Bu noktada ofis için dışarı çıkmaya hazırlanıyorsanız hafta sonuna sakladığınız dökümlü jean pantolonunuzdan uzaklaşıp artık bir trend olarak karşımıza çıkan ve hafif İspanyol paçaya gönderme yapan pantolon modellerine bir şans verin. Casual yerine daha ciddi bir görünüm elde etmek içinse üzerinize oturan siyah veya beyaz bir blazer ceketten destek alın.

Eğer hafta sonu dışarı çıkmak için hazırlanıyorsanız boyfriend jeaninizi veya yırtık paçalı jeaninizi üzerinize geçirip dökümlü blazer ceketiniz ile tamamlayabilirsiniz. Kıyafetinize sportif bir görünüm katmak içinse beyaz bir tişörtten veya içinde bulunduğumuz mevsim göz önünde bulundurulunca basic bir trikodan destek alabilirsiniz. Ayakkabı seçiminizi ise spor ayakkabılardan yana yapabilirsiniz.

Bu iki parçayı gece dışarı çıkarken de giyebileceğiniz güvenilir bir kombin olarak düşünebilirsiniz. Bu sefer spor ayakkabılarınızın yerine stilettolarınızı veya minik topuklu ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. Tabii kıyafetinize ışıltı katmak için minimalist metalik aksesuarlardan da destek alabilirsiniz. 

Bu ikiliyi birlikte kullanırken tarzınıza göre saçlarınıza da şekil vermeyi ihmal etmeyin. Eğer ofise giymeyi planlıyorsanız, saçlarınıza önce TONI&GUY Isıya Karşı Koruyucu Sprey uyguladıktan sonra düzleştirebilir ve TONI&GUY Işıltı Veren & Elektriklenmeye Karşı Koruyucu Serum ile pürüzsüzleştirebilirsiniz.

Eğer günlük şıklığınızda bu ikiliyi kombinliyorsanız o zaman TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey, saçlarınızda doğal dalgalar yaratmanızda yardımcı olacak ve stilinizi kolaylıkla tamamlayacaksınız.

Saç Şekillendirme
Saç Stili
Saç modeli
hairdo
hair style
kitten heel
minik topuk
Jean
yırtık jean
yıırtık paça jean
blazer ceket
Style
Fashion
Moda
Trend

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >