İPEK SABAHLIK NASIL GİYİLİR?

Pijama trendinden vazgeçmek istemeyenler için ideal.

 

İlkbahar / Yaz 2016 sezonunun ardından Sonbahar / Kış 2016 sezonunda da izlerine rastladığımız pijama trendini bu kış da gardırobunuza taşımaya devam edebilirsiniz. Eğer pantolon - ceket veya elbise modelleri yerine alternatif bir parça arıyorsanız ipek görünümlü sabahlıklara yönelebilirsiniz.

Havaların soğumasının bu parçayı kullanmanıza engel olmasına izin vermeyin. Zira kat kat giyinmenin gücünden destek alıp ipek sabalığınızı da içinize geçirmenizde hiçbir sakınca yok.

İpek sabahlığınızın bilek hizanızı geçmemesine özen gösterin. Aksi takdirde yürürken ayağınıza dolanabilir. Ya da sürekli topuklu giyerek sabahlığınızın boyunu olması gerektiği hizada da kullanabilirsiniz. 

Belinize kemer takın. Paltonuzun üzerine kemer takıyorsunuz. Bu alışkanlığı ipek sabahlığınız için de sürdürebilirsiniz.

Hafta sonu giyinmeye üşendiğiniz zamanlarda basic bir tişört ve jean pantolonunuzun üzerine desenli bir ipek sabahlık atarak evden dışarı çıkabilirsiniz. Bu sayede casual bir görünüme bürünmüş olsanız da desenli sabahlığınız ile stilinize farklılık katmış olacaksınız.

Pijama trendini devam ettirin. Bu sefer pantolon ve ceket yerine, pantolon ve sabahlık ikilisine yönelin.

silk robe
ipek sabahlık
Sabahlık
Style
Trend
Fashion
Street Style
street fashion
Sokak Modası
Sokak Stili
TONI&GUY

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >