Instagram Trendi: Kırmızı Çizmeler

Bu kış mümkünse kırmızı çizmeler ile sokağa çıkın.

Belki de henüz çizme giymek için çok erken. Havanın hala tam olarak soğuk sayılmadığı bugünlerin tadını çıkarmaya devam etmek istiyorsanız pembe spor ayakkabılarınızı giyin. Tabii bir süreliğine daha. (Bu konuya dair yazımıza göz atmak için tıklayın

Ya da başka bir sonbahar trendinden faydalanıp çorap botları deneyin. Bu bahsettiğimiz iki trendi halihazırda uyguluyorsanız lütfen kış için harekete geçmek için aşağı doğru yazıyı okumayı sürdürün.

Son dönemde Instagram’daki haber akışınızda gördüğünüz kırmızı botların bir tesadüften ibaret olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Siyahın tahtına göz diken kırmızı, geçtiğimiz sezon botları tekeline aldıktan sonra, bu Sonbahar / Kış sezonunda ise diz üstü çizmelere göz dikiyor ve istediğini almakta çok da geç kalmıyor. 

Çizmelerinizi nasıl kullanacağınıza dair hafızanızda bulunan stil ipuçlarını tazeleme ihtiyacı hissederseniz buraya tıklayın

Siyah diz üstü çizmelerinize bu kışlık veda edip yola kırmızı bir model ile devam etmeye karar verirseniz de Instagram hesabınızda bir adet fotoğraf paylaşmayı unutmayın. 

diz üstü çizmeler
over the knee boots
kırmızı bot
kırmızı çizme
instagram trendi
Trendler
Moda
Stil
Style
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >