İlkbahar/Yaz 2017 Sezon Trendleri

Kısa bir süre sonra takip edeceğiniz trendleri sıraladık.

Çok değil, kısa bir süre sonra paltolarınıza veda edeceksiniz. Ve tasarımcıların İlkbahar / Yaz 2017 sezonu için yeniden yorumladıkları trençkotları giymeye başlayacaksınız. Bu kış da giydiğiniz pembe tasarımların ilkbahar uyarlamalarını arayacaksınız. Gardırobunuzda puantiyeli tasarımları arayacaksınız. Eğer gerekirse bu parçalardan bir tanesini alışveriş listenize de ekleyeceksiniz. Söz konusu İlkbahar / Yaz 2017 sezonu olduğuna göre çiçek motifli elbiselerinizi bir kez daha değerlendirmeye başlayacaksınız. Bu desenin yeni yorumları içinse duvar kağıdına atıfta bulunan yorumlarını aramalısınız.

Beyaz gömleğinizi de günlük kullanımınıza dahil edeceksiniz. Hatta mümkünse beyaz gömleğinizin işlevini değiştirip elbise olarak kullanacaksınız. Pijama partisine gönderme yapan gecelik elbiselere bir süreliğine ara verseniz de artık bornozunuzu üzerinize geçirip sokağa çıkabileceksiniz. Ya da ‘ne zaman moda olacak?’ diye merak ettiğiniz sloganlı tişörtlerin geri dönüşünü kutlayacaksınız. Ve spor salonuna giderken giydiğiniz legging’lerin günlük hayata uyarlanabilecek modellerine bakacaksınız.

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda, daha önceden görmediğiniz bir trende rastlamayacaksınız. O halde alışveriş için kolları sıvamadan önce gardırobunuzun kapaklarını açın ve gerçekten de gardırobunuzda bulunan parçaları değerlendirmeye öncelik tanıyın.

İlkbahar/Yaz 2017 sezonunda hangi saç stilleri öne çıkacak merak ediyorsanız, sizi buraya tıklamaya davet ediyoruz. 

2017
spring summer trends
Trend
Fashion
Style
Moda
2017 trendleri
2017 trends
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >