İlkbahar/Yaz 2017 Hit Parçaları

Bu sezon yatırım yapmanız gereken parçaları sıraladık.

Modayı takip ediyorsunuz fakat sezonluk parçalarla dolu bir gardıroba sahip olmaktansa uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz tasarımlara yatırım yapmayı tercih ediyorsunuz. O halde İlkbahar / Yaz 2017 sezonunun öne çıkan parçalarından her daim kullanabileceklerinizden bahsedelim.

Listenin başında beyaz gömlekler yer alıyor. Halihazırda gardırobunuzda yer alan modelleri kullanabilirsiniz. Ya da İlkbahar / Yaz 2017 sezonu ile birlikte elbise olarak da kullanılan hacimli beyaz gömleklere de yönelebilirsiniz. 

Pembenin başrolü üstlendiği ilk sezon değil. Hatta uzun zamandır gardırobumuzda egemenliğini sürdüren bu rengi İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda da kullanmaya devam edebilirsiniz. Gardırobunuzun derinliklerine sakladığınız parçaları keşfe çıkmak için doğru zaman.

Artık tek başına kullanılmayan, pantolon ve elbise üzerine giyildiğinde bir aksesuar görevini üstlenen tütü ve transparan elbiselerin yeni kullanım alanlarını keşfetmeye başlayabilirsiniz. Üzerinize yapışan klasik elbisenize hareket katmaya veya neredeyse her hafta sonu giydiğiniz jean pantolon ve kazak ikilisine dahil olmaya hazırlanan bu tasarımları, sürekli giydiğiniz kombinlere farklılık katmak için kullanabilirsiniz. 

Kaç adet tulumunuz var? Bir, iki ya da çok! Cevabı önemli değil. Sahip olduğunuz tulumları İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda da giymeye devam edebilirsiniz. Genellikle kıyafet seçmekte sıkıntı yaşadığınız günlerde kurtarıcı görevi üstlenen tulumları artık sezonun hit parçaları arasında gösterebilirsiniz. 

Style
Street Style
street fashion
Trend
Fashion
Moda
Sokak Modası
Sokak Stili
Bahar
Yaz
spring summer 2017
ilkbahar/yaz 2017
shopping
Alışveriş

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >