İlkbahar Alışveriş Listesi

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda gardırobunuza hangi parçaları eklemelisiniz?

Alışverişe çıkmak için herhangi geçerli bir bahaneyi arayacak süreci çoktan atlattınız. Söz konusu yeni bir mevsim. Artık paltonuzu evde bırakmaya ve trençkotunuzu ya da deri ceketinizi üzerinize geçirip sokağa çıkmaya hazırsınız. Eh tabii bahsi geçen klasik parçaların yanına, İlkbahar / Yaz 2017 sezonunu yansıtan trendlerden de birkaçını eklemeniz şart. Sadece listeye neleri ekleyeceğiniz konusunda çekimsersiniz.

O halde hemen size yardımcı olalım. Sonbahar / Kış 2016 sezonunda sokak modasının karşımıza çıkardığı stiletto’ları aklınıza getirin. Şimdi, yüksek ökçelerinizden yavaşça vazgeçip yere daha yakın olmanızı ve bu sayede de yürümenizi kolaylaştıran minik topuklu ayakkabı modellerine yönelin. 

Berenizi fötr şapkalarla değiştirmenize ve hatta birkaç ay sonra ise hasır şapkalar ile güne devam etmenize çok kısa bir süre kaldı. Bu süre zarfında eski alışkanlıklarınızı devam ettirmek yerine şapka modellerinizin arasına kepleri ekleyerek çeşitliliği arttırın. Hazır athleisure trendi yükselişine devam ederken sportif görünümünüzü destekleyecek bir aksesuar ile yola devam edin. 

Dar paçalı pantolonunuza veda etmeye hazırlanın. Birkaç aydır tasarımcılar sizi bu günlere hazırlıyordu. Ve artık zamanı geldi. Şimdi boru ve yırtık paçalı denim pantolon modelleri ile sokak modasına ayak uydurmanız şart. 

Çiçekli elbiselerinizi şimdiden sık kullanılanlarınız arasına ekleyebilirsiniz. Zira İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda çiçek motiflerine bir hayli rastlayacaksınız. 

spring shopping
bahar alışverişi
bahar modası
bahar trendi
spring trends
spring fashion
Sokak Stili
Sokak Modası
Street Style
street fashion
kitten heel
minik topuklu ayakkabı
athleisure
yırtık jean
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >