Gününüzü Kurtaracak Parçalar

He kadının gardırobunda mutlaka olması gereken parçalardan bahsedelim.

Hazırlanıp evden çıkmak için 10 dakikanız var ve hala ne giyeceğiniz konusunda kararsızsınız. Bu senaryoya aşina mısınız? Muhtemelen evet. Bu gibi durumlarda gardırobunuzun kapağını açıp elinize geçen ilk kıyafeti üzerinize giyip sokağa çıkıyorsunuz ve günün ilerleyen saatlerinde aynaya baktığınızda ise kendinizi mutsuz hissediyorsunuz. O halde gardırobunuzun içinde kurtarıcı olarak tanımlayabileceğiniz parçalara yer ayırıp gerçekten de giyinmek için vakit darlığı çektiğiniz anlarda bu parçaları bir arada kullanın.

Toplantınız varsa her daim her kıyafet ile bir arada kullanabileceğiniz klasik tonlarda bir kısa topuklu ayakkabıyı gardırobunuza dahil edin. Aceleniz olduğunu da göz önünde bulundurursak ince topukların bir de hareket kabiliyetinizi kısıtlamanıza engel olmasına izin vermeyin. Şimdi bu denkleme bir adet beyaz gömlek de dahil edin. Jean pantolon, kalem etek, cigarette pantolon, gecelik elbise… Kısacası gardırobunuzda yer alan herhangi bir parça ile rahatlıkla bir arada kullanabileceğiniz bu parça, zor anlarda kurtarıcınız görevini üstlenmeye hazır. 

Tabii soğuk havalar göz önünde bulundurulduğunda kalın örgülü trikolar da kısa yoldan hazırlanmanıza yardımcı olacak parçalar arasında. Bu noktada tek yapmanız gereken dökümlü bir kalın örgülü trikoyu ya da kazağı üzerinize geçirip altına kalın çoraplarınızı ya da leggings’inizi giyip sokağa çıkmak. Kıyafetinize cool bir görünüm katmak istediğiniz zamanlarda da klasikler listesinin ilk üçünde yer alan bir adet biker ceketi üzerinize giymeniz yeterli olacaktır. 

Bu gibi durumlarda saçlarınızı yıkayıp kurutmak ile vakit kaybetmek yerine TONI&GUY Canlandırıcı Kuru Şampuan’ı kullanabilirsiniz. Saçlarınıza hacim katmak içinse TONI&GUY Hacim Verici Köpük’ten destek alabilirsiniz. 

kurtarıcı parçalar
Moda
Fashion
Style
Trend
Street Style
street fashion
cigarette
Jean
Pantolon
Beyaz Gömlek
toniandguy
toniandguyproducts
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
office style
gecelik elbise
slip dress
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >