Gündüz Düğününe Ne Giyilir?

Bu sefer gösteriş dozunu biraz azaltıyoruz.

Eğer katılacağınız düğün, geceye uzanmıyorsa ve sade bir mekanda gerçekleşiyorsa makyaj dozunu ve elbisenizin gösteriş kat sayısını minimumda tutmanızda fayda var.

Bu durumda kokteyl elbisesi olarak tanımlanan modellerden destek alabilirsiniz. Alexa Chung’ın omuzları açıkta bırakan floral desenli Erdem elbisesi ile İlkbahar / Yaz 2016 trendlerini yakından takip ettiğinizi gösterebilirsiniz.

Ya da 90’lara atıfta bulunup Hedi Slimane’den geriye kalan son Saint Laurent koleksiyonundan ilham alarak uzun floral bir elbisenin üzerine dökümlü bir hırka atabilirsiniz. 

Casual ve minimal bir düğüne gidiyorsanız, Sicilya’da olduğunuz yanılgısına kapılıp Dolce & Gabbana kadınlarından biri gibi, çizgili bir elbise giyebilirsiniz.

Gucci’nin payet ve fırfır detaylı elbisesiyle de romantik bir ortama rahatlıkla ayak uydurabilirsiniz.

Elbisenizi tamamlayacak bir saç modeli tercih ederken yine abartıdan uzak durmaya çalışın ve kuaföre gitmek yerine, her daim güvendiğiniz bir saç modelini uygulayın. Bu noktada Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey uyguladığınız saçlarınız ile doğallığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Makyajda ise ya gözlerinizi ya da dudaklarınızı ortaya çıkaracak hafif bir makyajdan yana tercih yapmaya özen gösterin.

Wedding
Düğün
celebration
Summer
summer dress
Yaz
Elbise
abiye
düğün elbisesi
kokteyl elbisesi
yaz düğünü
TONI&GUY
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
Style
hair style
hair do
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >