Fırfırlı Kıyafetler Nasıl Giyilir?

İpuçlarımızı takip edin.

Başlı başına romantik bir görünüm elde etmenin anahtar parçalarından biri olan fırfır detaylı tasarımlar, yine karşımıza çıkıyor, ama farklı yorumları ile. Geniş paçalı pantolonlara hareket katan ya da İspanyol rüzgarına kapılmış elbise formlarında karşımıza çıkan bu detayı, Gucci’nin defilesinde ise vintage dokunuşlar ile harmanlanmış bir şekilde görüyoruz.

Minimalist bir stile sahipseniz fırfırlı elbiseleri giymek sizin için pek ihtimaller arasında olmayabilir. Bu gibi bir durum söz konusu ise bluz veya pantolon modellerinde bu detayı içinde barındıran tasarımları kullanabilirsiniz.

İspanyol ateşine kapılan bir dansçı ya da emoji klavyesindeki dans eden kadın gibi görünmek içinse Chloe Sevigny’nin izinden gidebilirsiniz. Görünümünüze modern bir dokunuş katmak içinse saçlarınızı açık bırakmak yerine sıkı bir topuz yapmanızda fayda var. Son dokunuşu tabii ki de Işıltı Veren Saç Parfümü yapacak.

Vintage bir görünüm elde etmek içinse desenli bir etek ve fırfırlı gömlek modellerine yönelebilirsiniz. Bu kombinde pastel tonlarının dışına çıkmamaya özen göstermenizde fayda var. Aksi takdirde göz yorucu bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yenilikçi bir stili yansıtmak içinse Diane Kruger’ı radarınıza alın. Klasik parçalardan ziyade birçok insanın uzak durmayı tercih ettiği daha cesur parçalara yönelen Diane Kruger, risk almayı seven moda tutkunları için doğru bir örnek teşkil ediyor. 

Fırfır
summer dress
summer style
Ruffle
Street Style
Moda
Fashion
celebrity style
TONI&GUY
Style
Trend
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >