En Şık Mezuniyet Ayakkabıları

Mezuniyet balosunda giyebileceğiniz ayakkabı modelleri.

Mezuniyete az bir süre kaldı. Bu süre zarfında ne giyeceğiniz üzerinde kafa yormamanız adına mezuniyet balosunda giyebileceğiniz ayakkabı modellerini bir araya getirdik. Platform, minik topuk ya da stiletto... Eğer halihazırda mezuniyet kıyafetiniz varsa, kıyafetinize uygun bir ayakkabı modeli seçmenizde fayda var. Aksi takdirde bütünlükten uzak bir görünüm çizebilirsiniz. Eğer gösterişli bir elbiseniz var ise daha sade ayakkabı modellerine yönelerek ayakkabıları bir tamamlayıcı olarak kullanın. Eğer kıyafetiniz sade ise gösterişli bir ayakkabı modelini seçmek için tereddüt etmeyin. Ne de olsa bu sizin mezuniyetiniz. Ve biraz gösterişten kimseye zarar gelmez. 

Renk konusunda kararsız iseniz her daim natürel tonlara yönelebilirsiniz. Bu tonlar her kıyafet ile uyum içerisinde oldukları için sizi asla yarı yolda bırakmayacaklardır. Eğer topuklu ayakkabı ile yürümekte zorlanıyorsanız nude tonlarında dolgu topuklu ayakkabılara yönelebilirsiniz. Şeffaf dolgular, mezuniyet elbisenizi en zarif şekilde tamamlayacaktır.

İlk tercihiniz siyah olmasın. Siyah klasik bir stiletto ya da platform ayakkabılardan önce gümüş veya altın tonlarındaki modellere de bir şans verin. Eğer ki elbiseniz metalik tonlarda ise yine metalik stilettolar tercih edebilirsiniz. Örneğin gümüş bir elbisenin altına dikkat çekici yeşil metalik bir ayakkabı ile stilinizi tamamlayabilirsiniz. 

Moda
Stil
Trend
Ayakkabı
Mezuniyet
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >