Diz Üstü Çizme Nasıl Giyilir?

Sonbahar / Kış 2016 sezonu ile birlikte artık çizme giymeye başlayabiliriz.

Sandalet, loafer, oksford, stiletto… Sonbahar / Kış 2016 sezonunda karşınıza çıkan çorap trendi sayesinde bu ayakkabı modellerini kış boyunca da giymeye devam edecek olsanız da, bir noktada diz üstü çizme modellerini giyeceğinizi de gayet iyi biliyoruz. Peki, diz üstü çizme modellerini giyerken nelere dikkat etmelisiniz?

Eğer uzun boylu değilseniz, düz tabanlı diz üstü çizme modelleri yerine, topuklu diz üstü çizme modellerine yönelin. Ve diz üstü çizme modelleri giydiğiniz zamanlarda uzun etek modellerinden uzak durun. Giydiğiniz etek ve diz üstü çizme modeli arasında bir parmak da olsa açıklık kalmasına dikkat edin. Dökümlü kazak modellerini de elbise olarak kullanabileceğinizi unutmayın. 

Bol paçalı pantolon modelleri ile diz üstü çizme modellerini bir arada giymekten sakının. Eğer pantolon ve diz üstü çizmeyi bir arada kullanmak istiyorsanız bacaklarınızı saran pantolon modellerine yönelin.

Bacaklarınızın olduğundan daha kalın görünmesini veya çizme içinde kaybolmasını istemiyorsanız çorap gibi bacağınızı saran diz üstü çizme modellerini alışveriş listenize ekleyin. 

Diz Üstü Çizme
over the knee
knee high boots
boots
Trend
Fashion
Style
Moda
shoes
Street Style
street fashion

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >