Dila Tarkan'ın Seçtikleri

Stilimi saçlarımla tamamlarken...

Kış yaklaşıyor ve ben hayatımda ilk defa bunun için heyecanlı ve mutluyum. Bu heyecanımın ve mutluluğumun en büyük sebebiyse 2017/2018 kış trendlerine bayılmış olmam.

Kadifenin önlenemeyen yükselişi, oversize paltolar, maskülen ama rahat botlar, pofuduk çantalar adeta Dila'nın masal dünyasına yolculuk gibi. Bu kışın en sevdiğim trendleri arasında kadife parçalar, pötikareler ve kırmızı var. Kırmızı çok zengin ve güçlü bir renk ve bu sezon harika kullanımları var. Bunlar dışında klasik takımların daha modern uyarlamalarla karşımıza çıkıyor olması beni çok mutlu ediyor. Onun dışında file çoraplar ve büyük kemerlerde sevdiğim trendler arasında.

Benim stilime gelirsek.... Günlük hayatta rahatlık benim için çok önemli bu yüzden, yüksek bel bir jean üstüne bir kazak ve oversize bir paltoyla kolayca stilimi oluşturabiliyorum. Stilimde rahatlık ön planda olunca, stilimi tamamlayan saçlarımda da günün koşturmacasına uyum sağlayacak pratik modeller tercih ediyorum. Ve bu modeller için kurtarıcılarımsa, TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey’im ve TONI&GUY Işıltılı ve Canlı Görünüm Veren Sprey’im. Saçlarım kıvırcık olduğu için şekil vermek bazen çok zor olabiliyor ama TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ile bu zorluğu kolayca atlatıyorum diyebilirim. Sağlıklı, doğal ve kendi halinde görünen saçların stilin en büyük tamamlayıcısı olduğuna inanıyorum. Çantamdan eksik etmediğim ve saçlarıma son dokunuşu yaptığım ürünse tabii ki TONI&GUY Işıltı Veren Saç Parfümü'm!

dila tarkan
Dila Tarkanın Seçtikleri
Style
Dila Tarkan'ın stili
Dila Tarkan'ın saç modeli
deniz tuzu etkili sprey
ışıltı veren saç parfümü
Işıltılı ve Canlı Görünüm Veren Sprey
Trendler
trends
Kırmızı
büyük kemer
hairstyle
hairdo
Saç modeli
Saç Stili
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >