Bu Yaz Kırmızı Halıda Neler Giyiliyor?

Feminen ve maskülen parçalar.

Bu sezon yaşanan tüm kırmızı halı davetlerine baktığımız zaman ünlüleri ya prenses elbiselerin ya da maskülen takımların içinde görüyoruz…

Saten kabarık prenses elbiseleri, Bella Hadid, Chiara Ferragni ve Helsa Hosk en iyi taşıyan isimlerden. Etekleri kabarık modellerin yanı sıra kol ve yaka kısımları kabarık olan elbiseler de bu sene ön planda. Bu elbisenin en güzel örneğini Deppika Padukone’un üzerinde gördük. Oldukça göz alıcıydı! Tabii ki gümüş ve parlak elbiselerden bahsetmezsek olmaz. Her sezon kırmızı halıda mutlaka görülen bu modellerin bizce en güzelini Romee Strijd giydi! Alberta Ferretti imzalı elbisesine bayıldık diyebiliriz.

Gelelim maskülen takımlara. Cate Blanchett monokrom giyinme akımına kapılıp pembe pantolon ve ceketinin altına aynı renk ayakkabı giyerek maskülen şıklığa vurgu yaptı. Kristen Steward, Chanel imzalı siyah deri pantolonu, beyaz gömleği, siyah uzun ceketi ve loafer ayakkabısıyla kırmızı halıya damga vurdu. Millie Bobby Brown’un siyah takımının altındaki sarı topuklu ayakkabı detayını da çok sevdik!

Moda
Kırmızı Halı
kırmızı halı kıyafetleri
Kırmızı Halı Görünümleri
kırmızı halı ünlüleri
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >