Bu Yaz Hangi Renklere Bürüneceksiniz?
Yelpazeniz geniş.

Domates kırmızısı, süt beyazı, mor, lavanta, gök mavisi, çikolata kahverengisi, gül, asker yeşili ve sarı. Tüm bu renklere, 2018 yazında bolca rastlayacaksınız.
‘Yaz’ dendiğinde beyazla buluşacak olmak sizi şimdiden heyecanlandırıyor olmalı. Güzel haber: Sıcak ve kireç beyazına nazaran daha giyilebilir bir tonda olan süt beyazı bronz teninize çok yakışacak. Elbiselerde kendini daha güzel belli eden bu renk diğer doğa renklerinden asker yeşili ve çikolata ile de güzel bir uyum yakalıyor.
2018’in rengi zaten morötesiydi. Morun her tonuna bu yaz kombinlerinizde yer verebilirsiniz. Fakat pastel tonlara yönelmek isterseniz, lavanta sizi bekliyor olacak. Özellikle uçuşan elbiselerle güzel bir ahenk yaratan bu rengin bir alternatifi de gök mavisi ve su yeşili. Aslında bedene tam oturan kalıplara sahip elbiselerde vücudu hoş gösteren bir renk gök mavisi. Fakat bol modellere ve özellikle tüllere çok yakışıyor.
Bu yaz oversize modeller epey revaçta olacak. Unutmayın. Su yeşilindeyse saten elbiselere göz atın deriz. Domates kırmızısıysa blok bir halde kombinlenmek için fazla iddialı bulunursa, onu detaylarda ağırlayın. Ayakkabı, çantayada üst giyim ile başlayabilirsiniz. Bu arada Beychella’dan çok etkilendiyseniz daha güzel bir haberimiz var; daha doğrusu hatırlatmamız: Sarı da epey moda! Elbiseler sarı içinde doğru adresler arasında.

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >