Blake Lively'nin Hamile Stili

Anne adaylarının hayatını kolaylaştıracak tüyolar...

Hamilelik kıyafetlerinin dökümlü elbiseler ve beli lastikli pantolonlardan ibaret olduğu algısını artık geride bıraktık. Dönem, normalde giydiğiniz kıyafetlerin minvalinde parçalara yönelme dönemi. Halihazırda karşımıza çıkan bir isimden, Blake Lively’den örnek verelim:

Özellikle sıcak havalarda giyinmenin eziyete dönüştüğü bir dönemde olduğumuz yadsınamaz. Bu durumda üzerimizdeki parça sayısını minimuma düşürmekte hiçbir sakınca göremiyoruz. Bizimle aynı görüşü paylaşan Blake Lively, üstü vücudu saran ince askılı elbiseleri tercih ediyor. Dökümlü olmalarına rağmen üst kısmı vücudu sardığı için olduğundan daha kilolu görünmek yerine, olduğu gibi görünen Blake Lively’nin izinden gidebilirsiniz.

Bacaklarınız ince ise onları göstermekten çekinmeyin. Dökümlü maksi elbiseler yerine, mini modellere yönelmek bu konuda size yardımcı olacaktır. Eğer dilediğiniz gibi bir elbise bulmakta zorlanıyorsanız markaların erkek bölümlerine sızıp bedeninizden birkaç beden büyük tişörtleri elbise olarak giyebilirsiniz. Dilerseniz boylarını da kısaltabilirsiniz. Özellikle hafta sonu için vazgeçilmeziniz haline gelecek bu parçayı, spor ayakkabılar veya mini topuklularla da deneyebilirsiniz.

Hamileyken sadece düz ayakkabı giyilir yanılgısının da uzağında seyrettiğimize göre yürümekte size zorluk çıkarmayacak yükseklikte topuklulardan destek alabilirsiniz. 

Blake Lively
celebrity style
Hollywood
Fashion
Style
Trend
Moda
Stil

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >