Beyoncé’nin Mücevherleri

Tak takıştır.

Her sahneye çıktığında ya da kırmızı halıda kendini gösterdiğinde olay yaratan Beyoncé, bu şöhreti ve ilgiyi parlak taşlar ve muazzam tasarımlarla süslemeyi çok iyi biliyor. Bu yazımızda parlak taşları ve tasarımları birleştirip Beyoncé’nin göz alıcı mücevherlerine odaklanıyoruz.

Özellikle tercih ettiği birkaç mücevher tasarımcısı olan Beyoncé’nin hayatında, Lorraine Schwartz apayrı bir yere sahip. Sebebiyse çok anlaşılır. Jay Z, zamanında Beyoncé’ye evlenme teklif ederken Lorraine Schwartz’ın özel olarak onun için tasarladığı bir yüzük sunmuş. Tabii bu yüzük sizin bildiğiniz gibi bir yüzük değil. Bahsi geçen mücevher, 18 karat zümrüt kesim bir tek taş (ya da kaya mı desek?).

Beyoncé’nin evlilik yüzüğü bir tarafa, şarkıcının şimdiye kadar taktığı en pahalı mücevher aslında bu tek taş değil.

80 karatlık taşlarla bezeli küpeler, 50 karatlık zümrüt yüzükler... “Beyoncé’ye yakışır. O takmayacak da ben mi takacağım?” diyorsanız, Queen B’nin 57. Grammy Ödülleri Töreni’nde taktığı 100 karatlık pırlantayı da sizin için listemize alabiliriz. 100 karatlık yüzük neye benziyor merak ediyorsanız ışıl ışıl bir galeri sizi bekliyor.

Beyonce
beyonce takıları
beyonce mücevherleri
trend mücevherler
trend aksesuarlar
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >