Abartıyoruz

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda olabildiğince abartılı tasarımları giymeyi deneyin.

Nasıl olduğundan hemen bahsedelim. Söz konusu günlük hayatınızda giyilmesi imkansız parçalardan oluşan bir gardıroba sahip olmak için harekete geçmeniz değil. Aksine. Minimalist parçaların maksimalist yorumlarını denemenizi öneriyoruz. Bu noktada yapabilecekleriniz aslında pek de zor değil. Sadece beden ölçünüzün ne olduğunu unutmuş gibi davranın. Ve mümkünse size birkaç beden büyük gelecek parçalara yönelin. 

Üzerinize birkaç beden büyük gelen kazaklarınızı elbise olarak giyiyorsanız bu alışkanlığınızı da devam ettirebilirsiniz. Tabii bahsi geçen büyük ebat tercihlerini aksesuarlarınıza yansıtmak kaydıyla. İnce kemerlerin yerini korse kalınlığındaki geniş kemerlere bırakmasına izin verin. Pantolonunuz için kullandığınız kemer modelleri ile elbisenizin beline bağladığınız kemer modellerinin bu noktada ayrışmasına izin verin. 

Vetements ve Balenciaga’nın izinden gidip üzerinize oturan bluzları sanki daha önce hiç giymemişsiniz gibi davranın. Ve mümkünse içinde kaybolabileceğiniz ebatlarda sweat shirtleri üzerinize geçirip sokağa çıkın. 

Çizmelerinizin neredeyse bütün bacağınızı kaplamasına izin verecek kadar uzun olan modellerine yönelin. Sadece diz üstünde biten çizme modelleri ile yetinmeyin. 

Bomber ceketinizin siz yolda yürürken omzunuzdan düşmesine izin verin. Eğer nasıl bir bomber ceket giyeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa buraya tıklayarak hemen alışveriş listenizi oluşturmaya başlayın. 

Fashion
Style
street stylei street fashion
Sokak Modası
Sokak Stili
oversize sweatshirt
bomber jacket
Kemer
oversize
over the knee boots
Diz Üstü Çizme
shrobing
shrobing nedir
Moda
Stil
Trend
2017 fashion trends
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >