4 Pratik Diz Üstü Elbise Kombini

İpuçlarını öğrenmek için tıklayın.

Küçük siyah elbisenizin boyunu biraz daha uzatın. Bu sayede hareketli şehir günlerinde de elbisenizi çekiştirmeden sokaklarda rahatlıkla yürüyebilirsiniz. Jennifer Lawrence gibi üzerinize oturan V dekolteli bir elbise modelini, sezonun hit parçalarından biri olan mule ayakkabılar ile tamamlayabilir ya da Michelle Williams gibi ladylike stiline gönderme yapan bir modeli klasik siyah topuklular ile giyebilirsiniz.

Krysten Ritter gibi diz üstünde biten bir elbisenin yandan yırtmaçlı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu yaparken de koyu renklere yönelmek yerine kırmızıyı seçin. Alışkanlığınızı kırıp kırmızıyı siyah veya nude tonlarındaki aksesuarlar ile tamamlamak yerine metalik tonlara yönelin. 

Melanie Thierry gibi, 1960’lı yıllara gönderme yapan bir elbise modelini tercih edebilirsiniz. Bunu yaparken de yine döneme ait desenleri üzerinde barındıran modelleri radarınıza dahil edin.

Laetitia Casta gibi minimalist bir elbise modelini deneyebilirsiniz. Görünümünüze hareket katmak için aksesuarlardan destek almak yerine minimalist bir elbise üzerine eklenen lazer kesim grafik motiflere yönelin.

Diz üstü elbisenizin modeline karar verdikten sonra sıra nasıl bir saç modelinde. Bunun için de daha önceden sıraladığımız Yazın En Hit 3 Saç Modeli’nden birine yönelebilirsiniz. 

Style
Fashion
celebrity fashion
celebrity style
Hollywood
Street Style
Moda
Trend
diz üstü elbise

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >