2019 Yazının En Trend Plaj Aksesuarları

Artık sezonu açtık. Aksesuarlarımız eksik kalmasın.

Yaz sezonu resmi olarak açıldı, kendimizi denize güneşe ve plaj etkinliklerine verdik. Plajda ne giyeceğimizi konuştuk peki ya aksesuarlar? Aksesuar deyince aklınıza sadece küpe ve kolye gelmesin. Çantalar, güneş gözlükleri, halhallar ve hatta kullandığınız plaj havlunuz bile sizin için bir aksesuar aslında. Kafanız karışmasın, şimdi hepsini sizin için sıralıyoruz. 

Güneş Gözlükleri 

Olmazsa olmaz. Güneş gözlüğünüz olmadan güneşe çıkmayı düşünmeyin bile zira güneşin zararlı ışınları gözlerinizi rahatsız edecektir. Ama tabii ki işin estetik kısmı da var. Yani aslında plaj stilinizi tamamlamak için güneş gözlüğünüze ihtiyacınız var. Henüz bir günde gözlüğünüz yoksa ya da bu sezon için yeni bir alışveriş yapacaksınız, yüz şeklinize göre gözlüğünüzü seçebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu rehbere mutlaka göz atın. Trendlere gelecek olursak… Klasik modeller dışında 2019’da karşımıza çıkan gözlükler hep yüzün büyük bir kısmını kaplayan geniş camlı stiller. (Teşekkürler Kim Kardashian West) Fakat tabii ki siz kendi yolunu çizenlerdenseniz, trendlere aldırış etmeyebilirsiniz ve klasiklere yönelebilirsiniz. 

Plaj Çantaları 

Hasır çantalardan bahsediyoruz. Son yılların trend dokusu hasır, plaj deyince akla ilk gelenlerden. Çanta ise vazgeçilmez aksesuar. Öncelikle bikini ya da mayonuza göre çantanızı seçebileceğinizi unutmayın deriz.
Fakat eğer daha uzun süre kullanmak isterseniz çantanızı daha sade bir tasarımı göz önünde bulundurarak seçin. Yani düz hasırlar, işinizi görecektir. Çantanızı renklendirmek için askısına renkli fularlar, kurdelalar ya da anahtarlıklar takabilirsiniz. 

Şapkalar 

Stil ve konfor bir arada stillere öncelik verin. Çevresi geniş kumaş ya da hasır şapkalar bu noktada kurtarıcınız olacak. “Hasırdan sıkıldım, dikkat çekmek istiyorum” diyenlerdenseniz sizi vizör şapkalarla tanıştıralım. Şapka kenarı renkli vizörler istediğiniz etkiyi yaratacak aksesuarlar arasında. 

Halhallar 

Renkli ipler, ipten örgüler, zincirler ya da deniz kabuklar. Bizce bu yaz istediğiniz halhalı bileğinize takabilirsiniz. Hem şık hem de sevimli görünümlü halhallar yaza en uygun aksesuarlar arasında. 

Kolyeler

Denize ya da havuza girerken dikkat etmeniz gerekiyor. Değerli zincirlerinizi kullanmamanızı öneririz. Yerine imitasyon kolyelerinizi üstüste takabilir ve bronzlaşmış teninizin üzerinde sergileyebilirsiniz. Bronz ten ve altın renginin birbirine uyumunu unutmayın. 

İlham almak için galerimize buyrun.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >